سفارش تبلیغ
صبا
دانش را بجویید که آن رشته میان شما و خداوند است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
جمعه 97 شهریور 30 , ساعت 9:8 عصر

عکس روز عاشورا-محرم 1397-روستای بتلیجه


جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:11 عصر

 

Text Box:  *بسیجی بودن یک ارزش است و این مسئله باید بعنوان یک فرهنگ و اصل در نظر گرفته شود و این ارزش همچنان بماند.

*بسیجیان در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی زیباترین تابلوهای ایثار و فداکاری را ترسیم کردند.

*بسیج تا آن روز پیروز است که در یک دست بسیجی ((قرآن ))و در دست دیگرش ((سلاح )) باشد.

*شما بسیجیان زیباترین شعر تاریخ را سروده و زیباترین حماسه فداکاری را آفریدید.

*دفاع از جمهوری اسلامی اولین مقدمترین وواجب ترین وظیفه ی بسیج است.

*بسیج را به حق می توان مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی نامید.

* *بسیجیان جوان گل های بوستان انقلاب و مایه ی دلگرمی ملت و رهبر هستند.

*شما بسیجیان سربازان امام زمان (عج) و پشتوانه اسلام هستید.

*با فراگیر شدن بسیج انقلاب بیمه خواهد شد.

*بسیج بهترین مدافع اسلام و انقلاب است.

Text Box:  *بسیج یک افتخار است ،یک ارزش است.


جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:8 عصر

بسم الله الرحمن االرحیم

بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه  به مناسبت هفته دفاع مقدس

31 شهریور یاد آور خاطره تجاوز ددمنشانه رژیم بعثی عراق به شهر ها و روستا های میهن اسلامیمان است که با همکاری استکبار جهانی ،مزدوران عراقی جنایتهای متعددی را مرتکب شدند.

31 شهریور یاد آور مقاومت دلیرانه رزمندگان پرتوان اسلام است که با جوهر رگان خود سند پیروزی امت قهرمان ایران را در دفاع مردانه خود ثبت کردند.

هفته دفاع مقدس یا د آور ایثار واز خود گذشتگی مادران و پدرانی است که فرزند برومند خود را روانه جبهه های نبرد حق علیه باطل کردند تا به متجاوزین درس مردانگی بیاموزند.

هفته دفاع مقدس یاد آور آفرینش ایثار ها و جانبازیهای بسیجیان جان بر کف و دلاوران ارتش و پاسداران سلحشور است که با اتکال به خداوند و اعتماد به نفس توانستند پرچم پر افتخار پیروزی را بر بلندای رفیع استقامت ایران بر افراشته و سرود فتح و پیروزی سر دهند.

مبارک باد این دفاع مقدس که یاد آور رشادتها و ایثارگریهای شهیدان ،جانبازان ،آزادگان و همه رزمندگان ظفرمند جبهه توحید می باشد.

                                       باشد که سالهای سال همچون سالهای دفاع مقدس شاهد وحدت و یکپارچگی همه نیروهای اسلامی و انقلابی امت شهید پرور ایران باشیم و همچنان ببینیم که بسیجیان دریادل و سپاهیان دلاور دوشادوش ظفرمندان ارتش جمهوری اسلامی ایران از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی سربلند و استوار به سازندگی و آبادانی کشور پرداخته و به حراست و پاسداری از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی همت گماشته و جان برکف آماده اطاعت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای هستند.

                                    اکنون که جنگ سخت دشمن تبدیل به جنگ نرم شده و نبرد پنهان غرب فرهنگ سبک و انحرافی خود را از طریق رسانه ،در جزیی ترین مسائل زندگی ما انتقال نموده و سپس با ضد ارزش جلوه دادن ارزش ها ،افکار خود را بر ما تحمیل می کند واز طریق ابزار جنگ نرم یعنی ماهواره ،فیلم های هالیوود،عروسک باربی ، بازی های رایانه ای ،بهترین راهکار خودرا برای انحراف اخلاقی در خانواده ها و اجتماع و تغییر سبک زندگی اسلامی-ایرانی ،به سبک غربی در پیش گرفته است.وظیفه مارا در این دوران سنگین نموده است : اولا هشدار های مقام معظم رهبری را جدی بگیریم و رهنمودهای ایشان رادر مبارزه با  جنگ نرم در دستور کار قرار دهیم و ثانیا با بصیرت افزایی ،جامعه هدف خودو مردم را از اهداف شبکه ها ی ماهواره ای دشمن آگاه سازیم .

امیداست دلسوزان  عزیز نظام و انقلاب به خصوص روحانیون و اساتید و قشر فرهنگی  در این نبردپنهان غرب ،جوانان را با اصول اعتقادی و اخلاقی و معارف قرآنی و احکام شرعی آشنا سازند و با جذابیت های هنری و پیشرفته ، آنان را به سوی زیبایی های دین جذب نمایند تا در فضایی سالم بتوانند به آرامش معنوی برسند ،آن وقت می توانیم ادعا کنیم که کار فرهنگی انجام داده ایم ؛ همچنین هرچه بتوانیم جوانانمان را از شیاطین جنی (ابلیس و همکارانش ) و انسی (هم نشین ناباب ،ماهواره و ...... ) دور کنیم به همان اندازه در محضر امام زمانمان روسفید شده ایم و این حرکت فرهنگی می تواند التیامی بر قلب رنجدیده ایشان باشد.

به امید روزی که برنامه های فرهنگی و فعالیت های جهادگونه اقتصادی به معنای واقعی کلمه در جامعه ما نهادینه گردد و ما نیز بتوانیم فرزندانی مومن و سربازانی غیور برای امام زمان علیه السلام تحویل بدهیم وآنان بتوانند به عنوان بهترین باقیات الصالحات برزخ و آخرتمان قرار بگیرند انشاالله .

 

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه


جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:6 عصر

 

به افتخار جوانانی که نه مثل یوز پلنگ ؛           بلکه مثل شیر ؛ نه نود دقیقه ؛             بلکه هشت سال

نه جلوی توپ فوتبال                                          بلکه جلوی توپ تانک                نه مقابل یک کشور

بلکه مقابل 27کشور                                          دفاع کردند و یک میلیمتر از خاکمون را به دشمن ندادند تا

ایران ایرانی همیشه قهرمان باشه و پرچمش بالا

شادی روح شهدا و امام شهدا به خصوص 25 شهید


پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه


صلوات

 


جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:5 عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام خدا بر شهیدان، بر انسانهاى آزاده و بزرگى که جان بر سر پیمان نهادند و در راه خدا از خود گذشتند و با این فداکارى، به برترین قله‌هاى انسانیت رسیدند و شیرینترین پاداش الهى را چشیدند: «فلا تعلم نفس ما اخفى لهم من قرة اعین»(270).

این دو مطلبى را که آقاى سرلشکر شهبازى گفتند، من تأیید مى‌کنم. هم بزرگداشت شهدا و هم مسأله‌ى زهد و برخورد درست با زخارف دنیوى را که نکته‌ى بسیار مهمى است و چیزى نیست که بشود با دو کلمه از آن گذشت. براى بزرگداشت شهدا اقدام کنید. این وظیفه‌ى ما و شماست. نام شهیدان سرافراز را زنده کنید؛ آن کسانى که عزیزترین و گرانقیمت‌ترین سرمایه‌ى خود را ایثار کردند.

قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری در مورد تجلیل از شهدا

شهادت هنر مردان خداست

چهارمین روز هفته دفاع مقدس روز تجدید بیعت با شهدا نام گرفته  ، مناسبت نیکویی برای عرض ارادت به ساحت مقدس شهیدان عالی مقام و ستارگان درخشان تاریخ امروز و فردای ما است ،لیکن حق آن است که ملت بزرگ ،همه ی روز ها و سراسر تاریخ خود را مدیون و مرهون جوانمردانی است، که با حضور فداکارانه ی خود در صف دفاع از میهن عزیز انقلاب بزرگ، خود را پیروز و ملت کهن خود را سر بلند و رو سفید کردند.

مردم ما باید آن روزهای پرمحنتی را که کشور اسلامی مورد تهاجم دشمنان قرار داشت ودر بیرون و درون مرزها درلباس ها و زیر نامهای گوناگون به ملت و کشور ما جفا و دشمنی و خیانت می شد ،هرگز از یاد نبرند ،فداکاری شهیدان و گذشت خانواد ه ها و حضور رزمندگان ما بود که ابرهای تیره ی آن روزگار دشوار را از افق زندگی این ملت زدود و بنام خدای بزرگ و یاری ولی الله الاعظم ارواحنا فداه و با رهبری امام راحل بزرگوار ،کشور را نجات داد،همیشه ودر همه تجربه های دشوار ملی ،همانگونه

فداکاریهاست که سپیده ی نجات کشور و ملت را پدیدار می سازد .

بدین جهت وظیفه ی قدردانی از ایثارگران به ویژه شهیدان فریضه ای عینی و همیشگی است . سلام خدا بر شهیدان ،درود بر همه ی ایثارگران و خانواده های گرامی آنان و رحمت و برکات خدا بر امام راحل شهیدان و سلسله جنبان شهادت دجمهوری اسلامی ایران  .

 

 پروردگارا! دلهاى خانواده‌هاى شهدا، خانواده‌هاى جانبازان، خود جانبازان، مفقودین و خانواده‌هایشان را به فضل و رحمت خود آرامش و تسلى ببخش.

 

بر قامت بی سر شهیدان صلوات                         برفاطمه (سلام الله علیها)همنوای حیدر صلوات


جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:4 عصر

 

بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس گرامی باد

یاد امام خمینی (ره) گرامی باد که انقلابی بزرگ را در این سرزمین به پیروزی رساند وسلسله شاهان ستمگر را برانداخت دست آمریکا را از ایران عزیز قطع وطمع صهیونیست را در منفعت طلبی از مملکت صاحب الزمان (عج ) به باد داد وبنای انقلاب ونظامی را در ایران برپا کرد که امروز منشاء خیر وبرکت در سایر سرزمین های اسلامی شده است .

یاد باد از رزمندگان دلاور وشهیدان شجاعی که مردانه از انقلاب اسلامی دفاع کردند وبا ایثار جان خود توطئه های دشمنان را نقش بر آب ساختند . دشمنانی که به سرکردگی آمریکای زور گو وتوطئه گری صهیونیستها ی حیله گر صدام را برای حمله نظامی به ایران تشویق کردند وجنگ هشت ساله ای را علیه قلبهای مومن ومهربان به راه انداختند .

جنگی که اگر چه شهیدان عزیزی را از ما گرفت اما آنان را چون پرستوهای عاشقی به بهشت رضوان الهی بال وپر داد واز سوی دیگر ملت بزرگ ما را در مقابل توطئه های سخت دشمنان آبدیده تر ساخت .وحدت ، بصیرت وهوشیاری که پس از جنگ ودفاع مقدس هشت ساله ، اقشار مختلف مردم ، در مقابل توطئه ها ، فتنه ها ونفاق افکنی ها از خود نشان دادند ، محصول همان حضور ودرخشندگی اراده شهیدان ، رزمندگان وملت بزرگ ما در سالهای جنگ تحمیلی است .

امروز وفاداری عمیق ، ملت ما به رهبری بزرگوار ولی فقیه زمان ، خود باوری ودستیابی به انواع اختراعات وپیشرفت های علمی وصنعتی در بخش های دفاعی وغیر دفاعی ، همه دستاوردهای آن روز های است که مقاومت مردانه مردم  ونیروهای رزمنده ، دشمنان اسلام وایران را پس از تهاجم سنگین شان منکوب وسرانجام از میهن معرفت ومردانگی بیرون کرد.

مهاجمانی که اگر چه به نام بعثی های صدامی ازمرزهای عراق به ایران حمله ورشده بودند اما از ملیت های مختلف در بین شان سرباز بود وتجهیزات وحمایتهای مالی وسیاسی قدرت های بزرگ دنیا را با خود داشتند .

برماست که به منظور بزرگداشت یاد وخاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس این ایام را با برنامه های موثر و ماندگار گرامی بداریم .

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه

 

 


جمعه 97 شهریور 9 , ساعت 11:40 صبح

 

برای بزرگداشت شهداء اقدام کنید ، این وظیفه ما و شماست .

 

نام شهیدان سرافراز را زنده کنید . « مقام معظم رهبری 

 

صفایی ندارد   ارسطو شدن                                                              خوشا پرکشیدن ،پرستو شدن

 

 

 

                    سلام علیکم

                                                                 شهداء از ماندگارترین چهره های انقلاب اسلامی هستند، این رسم جوانمردی نیست که


عادت سرخ شهیدان را در بهار خاطره ها فراموش کنیم. باید شهیدان را سرود، باید شهید را نقاشی کرد، باید زینب شد و بغض

 

مانده درگلوی لاله را شکست ، باید از کوی شهیدان عبورکرد، باید به ندای رهبر لبیک گفت: 

که نگذارید پیشکسوتان جهاد

 

و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند. حیات واقعی را شهیدان یافتند زیرا که هنر زیبا

 

زندگی کردن را با خون بر تابلوی حیات و با قلم معرفت به رنگ عشق و محبت ترسیم کردند.

 

 خوب که به این تابلو می نگری معنای این جمله را می فهمی:

 

شهادت هنر مردان خداست

 

11 شهریور  گرامیداشت یادو خاطره ی شهدای عزیز عملیات غرور آفرین عملیات کربلای 3 به ویژه دو شهید این عملیات

 

شهیدان، مجاهد شهید براتعلی خلجی و معلم شهید علی گودرزیاز روستای سردار پرور بتلیجه بویین میاندشت ،

 

 

 شایان ذکر است در این عملیات چهار تن از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه حضور داشتند که عزیزان یاد شده فوق

 

 به درجه شهادت نائل گردیدندو برادران محمد افاضلی و احمدرضا خلجی نیز به درجه جانبازی نائل شدند .

 

 

                             شادی روح شهدای عزیز: براتعلی خلجی ، علی گودرزی و احمدرضا خلجی و آرزوی  سلامتی و سربلندی

 

جانباز عزیز محمد افاضلی

 

صلوات .

 


جمعه 97 شهریور 9 , ساعت 11:30 صبح

این وصیت نامه ها انسان ها را می لرزاند و بیدار می کند .(امام خمینی)

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت نامه شهید براتعلی خلجی

 

 

‹‹ اذن للذین یقاتلون به انهم ظلمو اوان الله نصر هم لقدیر ››

اجازه داده شد به کسانی که به آنها ظلم و تعدی شده بجنگند با کافران و خداوندا بر پیروزی و نصرت آنها قادر و تواناست .

به نام الله یگانه پاسدار حرمت خون شهیدان گلگون کفن راه حق و حقیقت و با درود و سلام بر منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج ) که جهانی در انتظار قدوم گوهر      باراوست و با درود و سلام بر نائب بر حقش امام خمینی دامت برکاته که با فداکاری خویش ما را از لجنزار فساد و تباهی ، آزاد و رهایی بخشیدند و با درود سلام بر دیگر یاوران مخلص در خط امام ،

 اینجانب براتعلی خلجی وصیتنامه خود را آغاز می کنم .

اول سخنانی بر پدر و مادر بزرگوارم و برادرانم . ای پدر و مادر عزیزم اگر از اول عمرتان تا به حال از من بدی یا خوبی دیده اید مرا حلال نمایید و اینکه شما حاصل پیام خون شهیدان هستید و پیام مرا به مردم برسانید و در فراق هجران من صبور و شکیبا باشید و ناراحت نباشید . اگر خواستید اشکی برایم بریزد به یاد امام حسین و واقعه کربلا گریه کنید و هر کجا که هستید از صحبتهای بیهوده ضد انقلابها و منافقین هیچ وقت احساس ضعف وناراحتی نکنید تا با این کارتان و استواریتان مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و یاوه گویان زده باشیدو قدمی مثبت جهت پیمودن راه من و دیگر مردان خدا برداشته باشید و ای مادرعزیزم از هجران من ناراحت نباش و سعی کن پایداری و استواریت خود را تا سر حد توان حفظ کنید .

در مشکلات و سختیها مانند حضرت زینب صبر داشته باش و در یاری امام عزیز چون حضرت زهرا ( س ) باش هر جا رفتی سخن از آزادگی و ایثار و شهادت بکن سخن از پاسداری اسلام و اهداف مقدس مردان خدا بکن . اهداف اهل بیت برای مردم بیان کن ، اهداف و انقلاب را برای مردم بیان کن و بدان که انقلاب به دو چیز احتیاج دارد : خون دادن و خون دل خوردن و هرکجا رفتی ، ای مادر عزیزم مردم را جهت ادامه دادن راه شهیدان تشویق کن مردم را به استقامت و پایداری در راه اسلام و در سختیها و مشکلات تشویق کن  . ای مادر وظیفه تو همینها که گفتم هست که یک زن انقلابی یک کسی که فرزند او حسین گونه جهت اعتلای دین خون در رگش بجوش می آید و مردانه می جنگد ، مادر زینب گونه پیام او را و اهداف او را به مردم برساند و           ضد انقلابها و منافقها بدانند که نمی توانند هیچ کاری از پیش ببرند نمی توانند اسلام را نابود کنند چون که قوی تر از ابوجهل و ابوسفیان و دیگر دشمنان اسلام نیستند .

ای مردم امام را تنها نگذارید در صحنه ها و میدان همانطور که از اول تا به حال      بوده اید باز هم محکم و قاطع بایستید ، نماز جماعتها و جمعه ها و دعاهای کمیل و توسل را فراموش نکنید و از صحبتهای بیهوده دشمنان اسلام ضعف به خود راه ندهید ناراحتی به خود راه ندهید . قرآن این کتاب آزادی را سرمشق زندگی قرار دهید . سخنان رهبر را جهت پوشاندن راه آزادی و پوشاندن مسیر حق آویزه گوش قرار دهید و جبهه ها را فراموش نکنید و امام با صحبتهای خویش بر همه اتمام حجت نمودند . مسئله حفظ و حراست از اسلام و حضور در جبهه ها ازاهم واجبات الهی می باشد .

مبلغ 500 تومان به برزو صالحی در روستای رزوه بدهکار می باشم و مبلغ 200تومان به سید مهدی اعتصامی از اهل رهنان و 100 تومان به مجید بختیاری از اهل رهنان بدهکار می باشم و از برادران عزیزم می خواهم که راه مرا عاشقانه ادامه دهید و از جان و دل یاری رهبر کنید و نگذارید اسلحه من بر زمین بماند . بیرق حسین را حسین وار بدوش بکشید . کم کم سخنم را کوتاه می کنم و مرا در روستای خودمان در گلستان شهدایش دفن کنید .

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار

صدام و صدامیان را نابود بگردان

آنکه مشتاق شهادت است ، براتعلی خلجی

مورخه 7/6/1365


جمعه 97 شهریور 9 , ساعت 11:29 صبح

شهید براتعلی خلجی


جمعه 97 شهریور 9 , ساعت 11:28 صبح

شهید علی گودرزی


<      1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ