سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
پسر آدم را با ناز چه کار که آغازش نطفه بوده است و پایانش مردار . نه روزى خود دادن تواند و نه تواند مرگش را باز راند [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 96 آبان 25 , ساعت 10:15 صبح

ما نوجوانان اصفهانی برای آنکه بتوانیم در حال وآینده سالم و موفق باشیم ،و بر مبنای حدیث مولی الموحدین حضرت امام علی علیه السلام که می فرمایند: «دل نوجوان مانند زمینی آماده است که هر بذری در آن افشانده شود، می پذیرد». با خود و خدای دانا و توانا عهد می بندیم و دوستان و همسالان خود را شاهد می گیریم که :

1-      همیشه خود را دوست داشته باشیم و همواره در فکر شناخت و پرورش استعدادهای خود و دستیابی بهآینده ای بهتر همراه با سلامتی جسمی ، روانی و اجتماعی باشیم. 

2-     با کنجکاوی و خلاقیت ، همیشه در حال یادگیری و جستجوی دانش و کسب مهارتهای زندگی باشیم.

3-     با اولین " نه گفتن " به هر پیشنهاد پر خطر مثل مصرف سیگار یا تجربه مواد مخدر یا هر رفتار دیگری ،خود را برای همیشه بیمه کنیم.

4-     با والدین و معلمین خود در باره مشکلات خود صریح و بی پرده صحبت نماییم و عاشقانه به پدر و مادر خود مهر می ورزیم.

5-     در هنگام خشم ، خشم خود را مدیریت نموده و از هر گونه اقدام عجولانه بپرهیزیم.

6-     ما به عنوان پدران و مادران فردا ، کلید سلامتی را ، با تغذیه سالم و   روح و روان شاداب و پر طراوتدر دستان پر قدرت خود نگه داریم وبا اصلاح شیوه زندگی و مصرف غذاهای سالم ، سلامت و زندگی خود را در آینده تضمین نماییم.

7-     با درک عزت نفس خویش و احساس ارزشمند بودن ، اعتماد والدین ، معلمین و دوستان خود را جلب نماییم.

8-     با پیش بینی و پیشگیری از حوادث و سوانح ، خود را از گزند خطرات جانی ، مالی ، اجتماعی و روحی روانی حفظ نماییم وتصور نکنیم که حادثه همیشه برای دیگران اتفاق می افتد ، همه باید مراقب و هوشیار باشیم.

9-     با خویشتن داری و درایت کامل در مقابل وسوسه های شیطانی ، پاکدامنی خود را حفظ نماییم.

10- برای داشتن جسمی سالم و روحی پر نشاط ، ورزش و تحرک بدنی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

11- با تکیه بر رهنمود پر بار امام جواد علیه السلام از هم نشینی با بدان که همچون شمشیری برهنه ، ظاهری زیبا و اثر بسیار زشت دارند ، بپرهیزیم.

12- پیوسته ایرانی می مانیم و با جان و دل آینده ساز کشور خود خواهیم بود.
لیست کل یادداشت های این وبلاگ