سفارش تبلیغ
صبا
هر دانشی که خرد تأییدش نکند، مایه گمراهی است . [امام علی علیه السلام]
 
جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:4 عصر

 

بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس گرامی باد

یاد امام خمینی (ره) گرامی باد که انقلابی بزرگ را در این سرزمین به پیروزی رساند وسلسله شاهان ستمگر را برانداخت دست آمریکا را از ایران عزیز قطع وطمع صهیونیست را در منفعت طلبی از مملکت صاحب الزمان (عج ) به باد داد وبنای انقلاب ونظامی را در ایران برپا کرد که امروز منشاء خیر وبرکت در سایر سرزمین های اسلامی شده است .

یاد باد از رزمندگان دلاور وشهیدان شجاعی که مردانه از انقلاب اسلامی دفاع کردند وبا ایثار جان خود توطئه های دشمنان را نقش بر آب ساختند . دشمنانی که به سرکردگی آمریکای زور گو وتوطئه گری صهیونیستها ی حیله گر صدام را برای حمله نظامی به ایران تشویق کردند وجنگ هشت ساله ای را علیه قلبهای مومن ومهربان به راه انداختند .

جنگی که اگر چه شهیدان عزیزی را از ما گرفت اما آنان را چون پرستوهای عاشقی به بهشت رضوان الهی بال وپر داد واز سوی دیگر ملت بزرگ ما را در مقابل توطئه های سخت دشمنان آبدیده تر ساخت .وحدت ، بصیرت وهوشیاری که پس از جنگ ودفاع مقدس هشت ساله ، اقشار مختلف مردم ، در مقابل توطئه ها ، فتنه ها ونفاق افکنی ها از خود نشان دادند ، محصول همان حضور ودرخشندگی اراده شهیدان ، رزمندگان وملت بزرگ ما در سالهای جنگ تحمیلی است .

امروز وفاداری عمیق ، ملت ما به رهبری بزرگوار ولی فقیه زمان ، خود باوری ودستیابی به انواع اختراعات وپیشرفت های علمی وصنعتی در بخش های دفاعی وغیر دفاعی ، همه دستاوردهای آن روز های است که مقاومت مردانه مردم  ونیروهای رزمنده ، دشمنان اسلام وایران را پس از تهاجم سنگین شان منکوب وسرانجام از میهن معرفت ومردانگی بیرون کرد.

مهاجمانی که اگر چه به نام بعثی های صدامی ازمرزهای عراق به ایران حمله ورشده بودند اما از ملیت های مختلف در بین شان سرباز بود وتجهیزات وحمایتهای مالی وسیاسی قدرت های بزرگ دنیا را با خود داشتند .

برماست که به منظور بزرگداشت یاد وخاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس این ایام را با برنامه های موثر و ماندگار گرامی بداریم .

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه

 

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ