سفارش تبلیغ
صبا
سخنی از سخنان حکمت که مرد مؤمن می شنودـ و به آن عمل کند یا آن را بیاموزد ـ بهتر از عبادت یک سال است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
جمعه 97 شهریور 23 , ساعت 7:8 عصر

بسم الله الرحمن االرحیم

بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجه  به مناسبت هفته دفاع مقدس

31 شهریور یاد آور خاطره تجاوز ددمنشانه رژیم بعثی عراق به شهر ها و روستا های میهن اسلامیمان است که با همکاری استکبار جهانی ،مزدوران عراقی جنایتهای متعددی را مرتکب شدند.

31 شهریور یاد آور مقاومت دلیرانه رزمندگان پرتوان اسلام است که با جوهر رگان خود سند پیروزی امت قهرمان ایران را در دفاع مردانه خود ثبت کردند.

هفته دفاع مقدس یا د آور ایثار واز خود گذشتگی مادران و پدرانی است که فرزند برومند خود را روانه جبهه های نبرد حق علیه باطل کردند تا به متجاوزین درس مردانگی بیاموزند.

هفته دفاع مقدس یاد آور آفرینش ایثار ها و جانبازیهای بسیجیان جان بر کف و دلاوران ارتش و پاسداران سلحشور است که با اتکال به خداوند و اعتماد به نفس توانستند پرچم پر افتخار پیروزی را بر بلندای رفیع استقامت ایران بر افراشته و سرود فتح و پیروزی سر دهند.

مبارک باد این دفاع مقدس که یاد آور رشادتها و ایثارگریهای شهیدان ،جانبازان ،آزادگان و همه رزمندگان ظفرمند جبهه توحید می باشد.

                                       باشد که سالهای سال همچون سالهای دفاع مقدس شاهد وحدت و یکپارچگی همه نیروهای اسلامی و انقلابی امت شهید پرور ایران باشیم و همچنان ببینیم که بسیجیان دریادل و سپاهیان دلاور دوشادوش ظفرمندان ارتش جمهوری اسلامی ایران از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی سربلند و استوار به سازندگی و آبادانی کشور پرداخته و به حراست و پاسداری از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی همت گماشته و جان برکف آماده اطاعت از فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای هستند.

                                    اکنون که جنگ سخت دشمن تبدیل به جنگ نرم شده و نبرد پنهان غرب فرهنگ سبک و انحرافی خود را از طریق رسانه ،در جزیی ترین مسائل زندگی ما انتقال نموده و سپس با ضد ارزش جلوه دادن ارزش ها ،افکار خود را بر ما تحمیل می کند واز طریق ابزار جنگ نرم یعنی ماهواره ،فیلم های هالیوود،عروسک باربی ، بازی های رایانه ای ،بهترین راهکار خودرا برای انحراف اخلاقی در خانواده ها و اجتماع و تغییر سبک زندگی اسلامی-ایرانی ،به سبک غربی در پیش گرفته است.وظیفه مارا در این دوران سنگین نموده است : اولا هشدار های مقام معظم رهبری را جدی بگیریم و رهنمودهای ایشان رادر مبارزه با  جنگ نرم در دستور کار قرار دهیم و ثانیا با بصیرت افزایی ،جامعه هدف خودو مردم را از اهداف شبکه ها ی ماهواره ای دشمن آگاه سازیم .

امیداست دلسوزان  عزیز نظام و انقلاب به خصوص روحانیون و اساتید و قشر فرهنگی  در این نبردپنهان غرب ،جوانان را با اصول اعتقادی و اخلاقی و معارف قرآنی و احکام شرعی آشنا سازند و با جذابیت های هنری و پیشرفته ، آنان را به سوی زیبایی های دین جذب نمایند تا در فضایی سالم بتوانند به آرامش معنوی برسند ،آن وقت می توانیم ادعا کنیم که کار فرهنگی انجام داده ایم ؛ همچنین هرچه بتوانیم جوانانمان را از شیاطین جنی (ابلیس و همکارانش ) و انسی (هم نشین ناباب ،ماهواره و ...... ) دور کنیم به همان اندازه در محضر امام زمانمان روسفید شده ایم و این حرکت فرهنگی می تواند التیامی بر قلب رنجدیده ایشان باشد.

به امید روزی که برنامه های فرهنگی و فعالیت های جهادگونه اقتصادی به معنای واقعی کلمه در جامعه ما نهادینه گردد و ما نیز بتوانیم فرزندانی مومن و سربازانی غیور برای امام زمان علیه السلام تحویل بدهیم وآنان بتوانند به عنوان بهترین باقیات الصالحات برزخ و آخرتمان قرار بگیرند انشاالله .

 

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بتلیجهلیست کل یادداشت های این وبلاگ