سفارش تبلیغ
بررسی مالکیت دامنه هاست ایران
هیچ شرفى برتر از اسلام نیست ، و نه عزتى ارجمندتر از پرهیزگارى و نه پناهگاهى نکوتر از خویشتندارى ، و نه پایمردیى پیروزتر از توبت و نه گنجى پرمایه‏تر از قناعت . و هیچ مال درویشى را چنان نزداید که آدمى به روزى روزانه بسنده نماید ، و آن که به روزى روزانه اکتفا کرد آسایش خود را فراهم آورد و در راحت و تن آسانى جاى کرد ، و دوستى دنیا کلید دشوارى است و بارگى گرفتارى ، و آز و خودبینى و رشک موجب بى‏پروا افتادن است در گناهان ، و درویشى فراهم کننده همه زشتیهاست در انسان . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 86 بهمن 29 , ساعت 10:42 عصر

 بسم  الله الرحمن الرحیم

                                      وصیتنامه بسیجی شهیدحسین مال امیری


من گناهکار حسین مال امیری – اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمد عبده و رسوله و اشهد ان علیاً ولی الله

گواهی می دهیم که ائمه معصومین بر ما حجت داشته و امروز اطاعتشان بر ما واجب است ، پیروی از آنها باعث نجات و مخالفت با آنها موجب عذاب. ،آنها امامان شفیعان روز جزاء هستند .

انا لله و انا الیه الراجعون – اینجانب خود را لایق وصیت نمی دانم ولی بنا براین اینکه وصیت بعد از رفتن هرکس راهنمای راه و بیانگر هدف اوست من هم برحکم وظیفه چند کلمه می نویسم ، شخصی هستم معتقد به انقلاب اسلامی ایران و رهبری ولایت فقیه حضرت امام خمینی روحی  له الفداء ........... از مردم می خواهم پشتیبان ولایت فقیه باشند راه شهدای ما راه حق است و می خواهم آنها مرا ببخشند و شفاعت مرا در روز جزاء و از خدا می خواهم که ادامه دهنده راه آنها باشم . آنها ئیکه با بودنشان بما درس ایثار داده اند با جهادشان درس مقاومت و با رفتارشان درس عشق بر ما آموختند .

ادامه مطلب...


لیست کل یادداشت های این وبلاگ